UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co do sposobu prowadzenia przez panią warsztatów, m. in. na Wielorzeczu, to niestety nic pochlebnego nie można powiedzieć, arogancja, kąśliwe uwagi, mogąca być krzywdzące szczególnie w stosunku do młodych, początkujących osób, no i nerwowość pani, bo czas na dymka...


Anuluj