UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

My juz teraz rozliczany za stosunek do ludzi i pracowników to najwazniejsza sprawa a potem cala reszta! Mam nadzieję ze za nieuzasadnione mobbingujace i dyskryminujące krzywdy zaplacą wysoką cenę!


Anuluj