UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
My juz teraz rozliczany za stosunek do ludzi i pracowników to najwazniejsza sprawa a potem cala reszta! Mam nadzieję ze za nieuzasadnione mobbingujace i dyskryminujące krzywdy zaplacą wysoką cenę!
My juz teraz rozliczany za stosunek do ludzi i pracowników to najwazniejsza sprawa a potem cala reszta! Mam nadzieję ze za nieuzasadnione mobbingujace i dyskryminujące krzywdy zaplacą wysoką cenę!