UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Potrzebny ten basen jak świni siodło. Ludzie przyzwyczajeni do pewnego poziomu wybiorą Auqapark oddalony o 70-100km godzinkę drogi od Elbląga niż pod chmurką będą korzystać.


Anuluj