UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żeby to kąpielisko chociaż było z wodą. ale ma być z kałużami. Szkoda kasy na takie g....
Iwonka z zawady .
Żeby to kąpielisko chociaż było z wodą. ale ma być z kałużami. Szkoda kasy na takie g....
Iwonka z zawady .