UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko czekać jak pójdą z puszkami pod kościoły, jak owsiak..... komuna w E-gu się nie skończyła. Im gorzej w mieście tym dla nich lepiej.
Tylko czekać jak pójdą z puszkami pod kościoły, jak owsiak..... komuna w E-gu się nie skończyła. Im gorzej w mieście tym dla nich lepiej.