UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko czekać jak pójdą z puszkami pod kościoły, jak owsiak..... komuna w E-gu się nie skończyła. Im gorzej w mieście tym dla nich lepiej.


Anuluj