UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ależ tu populizmu i socjotechniki, prawda gg? Oooo zapomniałem, wiwat, wiwat, wiwat. To mówiłem ja, gg, zapamiętajcie.


Anuluj