UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta X czasu nie mogli zrobić basenu ( bo władze miały i mają nas w D.... ) i nagle jak wybory to basen się odnalazł. Ludzie nie dajcie się oszukać tym nierobom i z UM.

Cyryl 1234

Anuluj