UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oligofrenopedagożka... To po polsku jest? Taka mądrość etapu najwyraźniej. Kiedyś socjalistyczne nowomowa, teraz to. Dodam od razu, że doceniam pracę oligofrenopedagogów.

eb

Anuluj