UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oligofrenopedagożka... To po polsku jest? Taka mądrość etapu najwyraźniej. Kiedyś socjalistyczne nowomowa, teraz to. Dodam od razu, że doceniam pracę oligofrenopedagogów.
eb
Oligofrenopedagożka... To po polsku jest? Taka mądrość etapu najwyraźniej. Kiedyś socjalistyczne nowomowa, teraz to. Dodam od razu, że doceniam pracę oligofrenopedagogów.
eb