UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzieci co raz więcej a grup nie przybywa tak samo trenerów. Kiedyś były mniejsze grupy przez co trener miał możliwość zająć się każdym. Teraz dZieci ledwo mieszczą się na sali. Promyk zaczął działać hurtowo.

Rodzic z uwagami

Anuluj