UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzieci co raz więcej a grup nie przybywa tak samo trenerów. Kiedyś były mniejsze grupy przez co trener miał możliwość zająć się każdym. Teraz dZieci ledwo mieszczą się na sali. Promyk zaczął działać hurtowo.
Rodzic z uwagami