UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowieku ogarnij się, jak nie masz argumentów w temacie to PiS Ci coś winien ? Bycie chamem w necie jest łatwe, luzuj lejce.
Człowieku ogarnij się, jak nie masz argumentów w temacie to PiS Ci coś winien ? Bycie chamem w necie jest łatwe, luzuj lejce.