UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tanie budownictwo Ekobudu, budynki bez wyrazu i jakiegokolwiek smaku. Brak hal garażowych i setki zaparkowanych samochodów pod oknami. Nie rozumiem dlaczego urzędnicy UM zgadzają się na takie koszmarki.

Znawca

Anuluj