UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tanie budownictwo Ekobudu, budynki bez wyrazu i jakiegokolwiek smaku. Brak hal garażowych i setki zaparkowanych samochodów pod oknami. Nie rozumiem dlaczego urzędnicy UM zgadzają się na takie koszmarki.
Znawca