UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.W Elblągu jest taką świecką tradycja, że w odpowiedzi na krytykę pada argument że sami możemy zorganizować festiwal koncert wystawę etc. Dla mnie zadziwiający bo mieszkaniec ani z powołania ani z racji piastowanych urzędów nie jest od tego co chyba oczywiste. My drogi internauto jesteśmy konsumentami kultury pod warunkiem że jest co konsumować natomiast płacimy podatki i mamy różne struktury A w nich osoby które się kulturą zajmuja(?).