UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast użalać się nad brakiem imprez i krytykować innych proszę zorganizować różnorodne wydarzenia w muszli koncertowej: koncerty, spotkania, wystawy, spektakle teatralne itp. - co komu w duszy gra niezależnie od wieku. Dysponentem muszli jest miasto, ale jako "substancja miejska" myślę, że jest własnością nas wszystkich - mieszkańców i każdy z mieszkańców, zgodnie z regulaminem korzystania z muszli (jest dostępny), może organizować różnorodne wydarzenia od stycznia do grudnia, każdego dnia tygodnia. Świetnie krytykuje się innych, ale co Pan/Pani zrobił/zrobiła ażeby tych imprez było więcej?. Nie rozumiem też krytykowania wieku organizatorów czy uczestników - w tej kwestii też nie ma ograniczeń. Każdy wybiera to co chce i co mu w duszy gra.


Anuluj