UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kończy się Salon, kończy sie lato i kolejny rok wykorzystania Muszli w Bażantarni tylko przez kilka niedziel z programem dla seniorów ustalanym przez hermetyczne stowarzyszenie ETK skupiajace osoby 65 +.. Elbląg miastem emerytów, ale przecież nie jest ich 100 tys. Gdzie jest kandydat na prezydenta Elbląga minister Śliwka, czy poseł Krasulski z PiS dysponujący funduszami, gdzie Szkoła Muzyczna, Liceum Plastyczne, gdzie MOSiR, gdzie elbląscy muzycy ???


Anuluj