UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polacy, co się z Wami stało? Nie ominięcie żadnej okazji, aby sobie” dowalić”, nie potraficie uszanować żadnej uroczystości. Liczy się tylko taka zawziętość, taka małość i pozostaje żal, że historia niczego nas nie nauczyła.


Anuluj