UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mamy nadzieję, że obchody 80 rocznicy Elbląg będzie świętował już w nowym gronie!!!! bo niektóre twarze psują podniosłość tego święta!!


Anuluj