UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mamy nadzieję, że obchody 80 rocznicy Elbląg będzie świętował już w nowym gronie!!!! bo niektóre twarze psują podniosłość tego święta!!
mamy nadzieję, że obchody 80 rocznicy Elbląg będzie świętował już w nowym gronie!!!! bo niektóre twarze psują podniosłość tego święta!!