UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie szanuje powagę tego wielkiego zrywu i kiedy rozumiem jak komuniści mogą przychodzić i składać kwiaty. Zwłaszcza tą pani z Olsztyna co ona tu robi ? Na tej uroczyści chce złapać parę procent u nas w wyborach? W Olsztymie ja pognali.
Niszczlewactwo