UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mają rację. Koniecznie należy przypilnować wyborów, gdyż PO nie cofnie się przed żadnym świństwem aby dorwać się do koryta. A jak wygrają to wróci bezrobocie i znów Polacy będą musieli jeździć do Hitlerlandu na szparagi. I o to właśnie chodzi Niemcom i PO.

Janos

Anuluj