UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczy w organizowanym referendum zadać pytanie - Czy popierasz działania rządu zmierzające do tego żeby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej. Spec ustawą uznać wynik referendum za wybory powszechne. TK uzna, że nie złamano Konstytucji. Parlament pozostanie w niezmienionym składzie i PiS może rządzić dalej ku chwale ojczyzny. Wybory nie są potrzebne. Nawet jak się odbędą i PiS oszuka to zrobią to dla Polski i Polaków. To nic złego oszukiwać w celu ratowania kraju przed Niemcami, UE i ryżym. Jeżeli jednak wygra opozycja to dla dobra Polski i Polaków nie można uznać wyniku tych wyborów i niezwłocznie wprowadzić stan wojenny. PiS musi rządzić.

Cz

Anuluj