UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tego doprowadziła koalicja PO że emeryci nie mają przyzwoitych emerytur bo ktoś im ukradł pieniądze. A kto zrobił skok na kasę ?


Anuluj