UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem komu ''o to chodzi '', ale Wy za wszelką cenę usiłujecie chaos ubierać w cnotę, a te równanie muzyka niszowa, a więc wartościowa, no litości..... I nie o to chodzi, żeby dyskredytować dla zasady tyle, że bliżej prawdy jest, że na bezrybiu i rak ryba, (w tym wypadku ). Nie mam nic przeciwko ''kolejnym festiwalom'' albo po prostu koncertom znanych i wartosciowych artystów, np. jazzowych takich jak wystepują choćby w Lidzbarku Warmińskim (gdie nie dotrę ). Dla Was też jest miejsce, ale w naszym mieście brakuje mocnych muzycznie eventów. Nie jestem osoba z pierwszego komentarza.


Anuluj