UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to chyba o to chodzi żeby posłuchać niszowej muzyki, wartościowej, niż być na kolejnym festiwalu, których dookoła bez liku. Daj pan żyć.
to chyba o to chodzi żeby posłuchać niszowej muzyki, wartościowej, niż być na kolejnym festiwalu, których dookoła bez liku. Daj pan żyć.