UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to chyba o to chodzi żeby posłuchać niszowej muzyki, wartościowej, niż być na kolejnym festiwalu, których dookoła bez liku. Daj pan żyć.


Anuluj