UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To wspaniałe, że choć raz w roku, ludzie zainteresowani tą tematyką mają swoją "ucztę". Podczas gdy na codzień mamy raczej festiwal "Niedorzecza", czytaj niedorzeczności. Życzę uczestnikom wielu uniesień duchowych.
Tak myślę