UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Kamilu Nowak ! Siedlisko Pana Babci w Zasciankach /rudera ale zawsze ziemia jest cos warta )jest dalej wystawiona na sprzedaz za ciezkie pieniadze !!!!!Czemu Pan tego nie kupil - Pana Rodzice to porzadni ludzie - Mama pielegniarka w szpitalu wojskowym - moze nie za bystra ale bardzo ludzka - a Pan wchodzi w to bagno..... jest Pan mlody zdolny, po co Panu to.... gdzies na wsi..... opluwaja Pana..... wolabym w skromnym mieszkaniu..... dzieci beda sie Pana wstydzily..... dzadkowie ze strony matki prawi ludzie zyjacy z pracy rak..... Cala Polska o Panu mowi..... wstyd!!!!!Niech Pan wyjdzie z tego z twarza - historia jest msciwa..... zemscie sie na Panu..... nic nie jest dane nikomu na zawsze..... pozdrawiam Pana Mame Terese....
Akacja