UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bra - Nie napisałeś, na co te miliony wydają prezydenci Gdańska i Warszawy. To Twój błąd, niestety. Wedle mojej wiedzy dają na rozwój i realizacje społecznych potrzeb. I te zapotrzebowania są realizowane. Zatem nie przyrównuj nielegalnych wpłat min. Czarnka, do ich działalności, okay? Raczej skrytykuj postawę prezesa Dumnych z Elbląga, by uniknąć wpadek Partii i Ministra na przyszłość. Do tego, do rozwagi wklęję Ci coś z innego portalu, co mi się cholernie podoba: "Niepewność to ryzyko, a ryzyko to koszty — stwierdzenie to wydaje się tak oczywiste, że powinny je zrozumieć nawet małe dzieci. Niestety, jego zrozumienie zdaje się obce rządzącym naszą gospodarką, tym obecnym szczególnie obce. Choć chwalą się rosnącym PKB, zapominają, że rozwój zapewniają inwestycje, a nie konsumpcja". Te słowa są dla mnie wiele znaczące. Czy sprzeciwisz się Im? Nie sądzę, gdyż z Twych postów wynika, że jesteś rozważny, piszesz ze swadą, a treść postów zawiera pewną, prawie przekonującą, logikę. Nie wymachuję Ci kciukiem, bo po co? Ja kciuka w dól używam, gdy w wypowiedzi jest brak logiki, a jedynie zaciekłość i nienawiść.
RomanR