UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To na Rycerskiej był przed wojną teatr ? Ta ulica aż do Tysiąclecia powinna być odbudowana jako część starego miasta. Wystarczy że Nowe Miasto przestało istnieć i stoją tam klocki z lat 60tych.
To na Rycerskiej był przed wojną teatr ? Ta ulica aż do Tysiąclecia powinna być odbudowana jako część starego miasta. Wystarczy że Nowe Miasto przestało istnieć i stoją tam klocki z lat 60tych.