UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To na Rycerskiej był przed wojną teatr ? Ta ulica aż do Tysiąclecia powinna być odbudowana jako część starego miasta. Wystarczy że Nowe Miasto przestało istnieć i stoją tam klocki z lat 60tych.


Anuluj