UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nareszcie. Zniknie klepisko w reprezentacyjnym rejonie miasta. Zgadzam się z komentarzem, że należy lepiej sformatować mało używane w całości boisko szkolne i wydzielić działki pod budowę kamienic drugiej strony ulicy Kumieli oraz choćby częściowo Zamkowej. (Bsp)