UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aby było wizytówka to powinno coś sie zrobić z tymi placami boiskami wokół szkoły zawodowej, a nawet z sama szkołą. Może przenieść szkołę i cały teren zabudować ?
Aby było wizytówka to powinno coś sie zrobić z tymi placami boiskami wokół szkoły zawodowej, a nawet z sama szkołą. Może przenieść szkołę i cały teren zabudować ?