UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aby było wizytówka to powinno coś sie zrobić z tymi placami boiskami wokół szkoły zawodowej, a nawet z sama szkołą. Może przenieść szkołę i cały teren zabudować ?


Anuluj