UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kumieli to chyba jedyna ulica na Starym Mieście, która w większej części jest gruntowa. Jako mieszkaniec Starego Miasta uważam, ze trzeba ją zrobić. Tam są dziury w gruncie, gdy napada deszcz trudno ulicą Kumieli przejechać. Stare Miasto powinno być wizytówką Elbląga.