UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko można odnależć w internecie, książkach i rozmowach z własnymi dziadkami. W Elblągu nie jest ''dużo '' ludności napływowej. Jest praktycznie sama napływowa, a właściwie była, bo mieszka tu już kolejne pokolenie elblążan którzy są stąd. Pierwsi byli głównie przybysze wypędzeni przez Rosjan, Wołyniacy, ale też mieszkańcy Warszawy, Polski centralnej, a nawet Rzeszowszczyzny. Geograficznie to my Warmią nie jesteśmy i nie że się jakoś czepiam ale warto interesować się własną historią, również ta miejscową.