UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym unikał eufemizmów w rodzaju - od lat znani i cenieni na tzw zachodzie i usa bo co to właściwe za argument i w czyjej sprawie ? W większości krajów europejskich jest grupa jazzmanów ceniona na kontynencie, a niektórzy z nich (nieliczni ) robia karierę w usa. Zestawianie ich z wykonawcami innych gatunków nie ma sensu z wielu powodów, a łaczenie tego z elbląska mizerią kulturalna to już w ogóle. Riverside ma swoja publikę w Europie od lat, zapomniałeś o Trupie Trupa co to jakoby w usa jest ceniona, nie byłem to nie wiem.


Anuluj