UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co ją poszerzać? Jest wystarczająco szeroka na 3 pasy - wystarczyłoby zrobić środkowy pas o zmiennym kierunku ruchu: w godzinach porannych do centrum i w godzinach popołudniowych zmienić sygnalizację świetlną na wyjazd w kierunku przeciwnym.

VoxHumana8"

Anuluj