UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na ulicy nie trzeba placic za sale, miasto daje datki wyciagniete z kieszeni mieszkancow = profit wmawia sie ze to jakies swieto, kolejny dzien na to zeby kase zgranac bo zespoly nie sa wolontariuszami ani organizatorzy


Anuluj