UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem, wymyślanie co kawałek to nowych, zaskakujących i udziwacznionych kamienic spowodowało ten cyrk, który obecnie mamy. na początku było OK, ale teraz to już cyrk. Zacznijcie robić to skromnie i w nawiązaniu do dawnych czasów. Nawet bez tych zdobień, ale solidnie i dobrze. Tak alby postało ze sto lat, a wówczas samo stanie się piękne. Takie to proste.

MarysiaMariaRokita

Anuluj