UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I jeszcze lansuja, dziekuja i celebruja pania co te retrowwesje wymyslila. Przeciez to byl zamach i jest dalej, na elblaskie zabytki. Rekonstrukcje mozna policzyc na jednej rece. A o retrowersji turysci mowia disneyland, gargamele, czy udawana starowka.
MyMieszkancy