UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I jeszcze lansuja, dziekuja i celebruja pania co te retrowwesje wymyslila. Przeciez to byl zamach i jest dalej, na elblaskie zabytki. Rekonstrukcje mozna policzyc na jednej rece. A o retrowersji turysci mowia disneyland, gargamele, czy udawana starowka.

MyMieszkancy

Anuluj