UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę, że elbląska moda na mini i kameralne realizacje dotarła również do działki - kultura. O Jazzblągu możemy zapomnieć ? Czy ktoś to wreszcie powie ? Na bezrybiu i rak ryba, a darowanemu koniowi(bezpłatne wejścia) w zęby się nie zagląda. Czy tak ?