GRATULUJE , Moniko , to moj znajomy widok, zawsze wstaje bardzo wczesnie,Pozdrawiam ze SlupskaMareczek
GRATULUJE , Moniko , to moj znajomy widok, zawsze wstaje bardzo wczesnie,Pozdrawiam ze Slupska