UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale spoko dziś słyszałem że od dnia dziecka można wjeżdżać na Dolinkę autem z dziećmi bez żadnego mandatu i auta można parkować w okolicy urządzeń rekreacyjnych, są idiocj którzy stojąc na alei parkowej wkładają kartę inwalidzką i mówią ze maja prawo kiedyś kobiecie zwróciłem uwagę czemu niszczy pani zieleń przecież jest znak zakazu ruchu a ona hola hola nam proboszcz pozwolił nie wiem może należy do ormo?? tak więc wniosek jest tylko jeden jazda po parku jest dozwolona i nie karalna mozna np do modrzewia podjechać pod samą ławkę. Brawo policja i dzielni strażnicy powinniscie dostać medale za dzielną postawę wzglendem kierowców parkowych.