UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakbyś się wczytał to chodzi mi o plac pod łukiem stadionu na przeciwko kościoła. O to pije że kilka dni temu wyśmiewano od moherów a teraz sami tam parkowali. Ci co wjeżdżali na dolinke to tumany calkowite
Jakbyś się wczytał to chodzi mi o plac pod łukiem stadionu na przeciwko kościoła. O to pije że kilka dni temu wyśmiewano od moherów a teraz sami tam parkowali. Ci co wjeżdżali na dolinke to tumany calkowite