UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakbyś się wczytał to chodzi mi o plac pod łukiem stadionu na przeciwko kościoła. O to pije że kilka dni temu wyśmiewano od moherów a teraz sami tam parkowali. Ci co wjeżdżali na dolinke to tumany calkowite


Anuluj