UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żeby nie było że mam z tym problem ze parkowali i był festyn. Bardzo dobrze, super że dla dzieciaków takie coś się robi. O to właśnie mi w komenentarzu chodziło że po to jest taki plac żeby właśnie parkować.


Anuluj