UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnio pod artykułem o parkowaniu przy stadionie było dużo hejtu na osoby uczestniczące we mszy świętej, a policja chetnie wystawia mandaty. Może redakcja napisze co dziś się tam działo ? Jakie tłumy aut były. Teraz problemu raptem nie ma ?


Anuluj