UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli po skończeniu edukacji nie był pan w bibliotece, to proszę mieć pretensje tylko do siebie. Są ludzie, którzy regularnie korzystają z bibliotek.

Czytająca Elblążąnka

Anuluj