UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli po skończeniu edukacji nie był pan w bibliotece, to proszę mieć pretensje tylko do siebie. Są ludzie, którzy regularnie korzystają z bibliotek.
Czytająca Elblążąnka
Jeśli po skończeniu edukacji nie był pan w bibliotece, to proszę mieć pretensje tylko do siebie. Są ludzie, którzy regularnie korzystają z bibliotek.
Czytająca Elblążąnka