UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to spoko skoro pan z Brzezin zwany Gustawem Markiem, ze specjalizacją - "Rola wsiewek międzyplonowych w łagodzeniu skutków upraszczania płodozmianów z udziałem jęczmienia jarego", promuje musical „Kopernik“ To nawert może być fajn ie jak astronom wysiewa na polu jęczmień jary!


Anuluj