UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to spoko skoro pan z Brzezin zwany Gustawem Markiem, ze specjalizacją - "Rola wsiewek międzyplonowych w łagodzeniu skutków upraszczania płodozmianów z udziałem jęczmienia jarego", promuje musical „Kopernik“ To nawert może być fajn ie jak astronom wysiewa na polu jęczmień jary!