UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech zaczną sprzątać porządnie po wypadkach a nie zamiatają na trawniki i zrobione. Jakai to komendant czy kierownik sekcji że pozwala na takie zachowanie
Arek12@
Niech zaczną sprzątać porządnie po wypadkach a nie zamiatają na trawniki i zrobione. Jakai to komendant czy kierownik sekcji że pozwala na takie zachowanie
Arek12@