UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech zaczną sprzątać porządnie po wypadkach a nie zamiatają na trawniki i zrobione. Jakai to komendant czy kierownik sekcji że pozwala na takie zachowanie

Arek12@

Anuluj