UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech strzegą starych niemieckich granic... bo trzeba będzie zwrócić je w ramach reparacji... @ Jaroslaw
Niech strzegą starych niemieckich granic... bo trzeba będzie zwrócić je w ramach reparacji... @ Jaroslaw