UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękne, podniosłe, uroczyste chwile. Z godnością i szacunkiem niesione symbole patriotyzmu i miłości do Polski, Polaków i wszystkich ludzi w potrzebie. Za wszystko bardzo dziękujemy. Jesteśmy szczęśliwi, że zawsze człowiek może liczyć na dobro drugiego człowieka.


Anuluj