UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekam na replikę w rodzaju - Mennonita i hrabianka. Tu to się będzie działo, bo chociaż mennonita ubogi to jednak nie o to się hrabiance rozchodzi, a o te ''świeczki w oczach '' co je mennonita hrabiance zabezpieczy. oj bedzie sie działo...