UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekam na replikę w rodzaju - Mennonita i hrabianka. Tu to się będzie działo, bo chociaż mennonita ubogi to jednak nie o to się hrabiance rozchodzi, a o te ''świeczki w oczach '' co je mennonita hrabiance zabezpieczy. oj bedzie sie działo...


Anuluj