UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wstyd - Sama bym chętnie sięgnęła po tę książkę, bo uwielbiam Elbląg i wszystko co z nim związane, a mennonickie tło powieści to nowość i świetny pomysł. Niestety tak poprowadzony wątek miłosny i kreacja bohaterki są dla mnie nie do przyjęcia, spodziewałabym się raczej bohaterki na miarę czytelniczek XXI wieku - silnej kobiety wydzierającej nieprzyjaznej przyrodzie tereny do życia, która na tyle, na ile pozwoliły ówczesne czasy, na wszystko zapracowała swym hartem ducha. Nie rozumiem, dlaczego życie z obrzydliwie bogatym hrabią, księciem, biznesmenem czy innym Greyem miałoby być tak fascynujące, czy związek ze "zwykłym" mężczyzną nie może być ciekawy i godny kart powieści? Niemniej gratuluję autorce mennonickiego pomysłu i życzę wszystkiego dobrego.

_czytelniczka_

Anuluj