UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coraz bardziej imponuje mi działalność Pana Dyrektora Trawickiego. Jeden z nielicznych miejskich dyrektorów, któremu zależy bardziej na działalności podległej mu instytucj, niż władzom miasta.

Ggfff

Anuluj