UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coraz bardziej imponuje mi działalność Pana Dyrektora Trawickiego. Jeden z nielicznych miejskich dyrektorów, któremu zależy bardziej na działalności podległej mu instytucj, niż władzom miasta.
Ggfff
Coraz bardziej imponuje mi działalność Pana Dyrektora Trawickiego. Jeden z nielicznych miejskich dyrektorów, któremu zależy bardziej na działalności podległej mu instytucj, niż władzom miasta.
Ggfff