UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Władze miasta kupnem nieruchomości nie są zainteresowane, tłumacząc to trudną sytuacją finansową miasta. Argumentem na „nie” może być też fakt, że kilka lat temu kupiły od PZU budynek przy ul. Trybunalskiej 7,który najpierw miał być przeznaczony na potrzeby urzędników, ale ostatecznie do remontu nie doszło, kamienica nadal stoi pusta, a chętnych na jej odkupienie od miasta również nie ma. Utrzymanie pustostanu też przecież kosztuje. " I to jest przepiękny obraz "władzy" na każdym szczeblu! Jeśli ubiegający się, lub co gorsza już sprawujący władzę nigdy nie udzielał się z sukcesem biznesowo, ten nigdy nie będzie dobrym "gospodarzem" i nie poradzi sobie w zarządzaniu chociażby szaletem publicznym... Pomyślmy o tym przy wyborach!
Taka prawda